WELCOME

Za hranicí vášně - prolog ( GaaNaru)

9. června 2018 v 23:38 | NyuChan |  Za hranicí vášně

Naruto to tajil. Tajil, že miluje Gaaru. Bál se toho. Tolik se toho bál. Bylo to jeho tajemství. To jeho nejtajnější tajemství. Nikdo to o něm nesměl vědět. Naruto si to sám nechtěl přiznat. Ale bylo na něm trochu poznat, že je asi gay, ale všichni se tvářili jako by nic. Gaaru miluje více než svůj život. Respektive to on je to jediné pro co Naruto žije. Jen to nikdo neví ani Gaara ne. Avšak Naruto je do něj úplný blázen. Už kolikrát měl chuť ho prostě popadnout a políbit ho či ho chytnout za jeho sexy zadek. Ale musel se držet na uzdě... A to pro něj bylo utrpení. Tolik ho chtěl.. Toužil po něm tak jako upíři po krvy. Nešlo to Už vydržet a když byl u něj zase na návštěvě tak ho najednou chytl za ruku přitiskl ho ke zdi a vášnivě ho začal líbat. Gaara se bou škubl a vykroutil se mu se slovy " Co to kurva děláš?!" Naruto se hned na to rozběhl ven a běžel na své opuštěné místo kde se začal silně a hluboko řezat. Nevěděl jak se s tím čeho se bál smířit. Prostě chtěl v tu chvíli zemřít. Miluje ho. Tolik ho miluje. Pod ním louže rudé krve. Gaara ho našel na poslední chvíli. Naruto mu umíral v náruči. Gaara začal křičet a řvát zoufalstvím " Neumírej! Kurva neumírej! Já tě miluju! Nemyslel jsem to tak!" brečel jako malé dítě. Nakonec se mu ho povedlo přivést k vědomí. Naruto celý od krve se rozplakal jen co viděl slzy v Gaarově očích.



" Nesmíš mi zemřít Naruto! " a plakal. Naruto k němu vztáhl polomrtvě ruku a pohladil ho po tváři a začal mu utírat slzy z očí. Gaara se smutně pousmál. Gaarovi se povedlo nějak zastavit krvácení. A ovázal ho svou košilí, kterou právě roztrhal na kusy, které použil na Narutovi rány. Potom když byl Naruto zhruba schopen se postavit na nohy tak ho odvedl k sobě domů. Když dorazili k němu domu tak ho Gaara pořádně ošetřil naštěstí Gaara měl doma nějaké obvazy a líh. Naruto se mu zakousl do ruky bolestí když mu čistil hluboké rány po rukou. Když byl Naruto ošetřený tak ho Gaara položil do postele a jeho věci od krve hodil do pračky vyprat. Aby měl v čem chodit a nikdo na něj nikoho nezavolal. Gaara se rozhodl, že si u sebe nechá než nebude stabilizovaný. Bál se o něj. Netušil čeho je Naruto schopný a to jsou dlouho nejlepší přátelé, ale toto co se stalo by do něj nikdy neřekl. Vyčítal si to, že jeho špatná reakce skoro připravila o život jeho lásku. Nemohl se z toho vzpamatovat. Ani z toho co z něj vlastně vylítlo za slova.

Zůstal sedět u Naruta na posteli a byl dost zamyšlený a zahloubaný ve svých myšlenkách a citech. Vůbec nechápal co se to vlastně stalo. No je pravda, že má Naruta dost rád, ale byl zaražený nad tím, že řekl, že ho miluje. Něco na tom bude. Gaara byl vyděšený a úplně mimo. Ale pak si uvědomil, že ho vážně dost silně miluje a, že už dávno k němu necítí jen přátelství. Když se nějak probral z celkového šoku tak se zarazil ještě více když zaslechl tenký hlásek Naruta " To jsi myslel vážně? Ty mne opravdu miluješ?" . Gaara stuhl ještě více, ale pak jen přikývl nezmohl se na jediné slovo. Nakonec ho něžně políbil a pousmál se. Pohladil Naruta po vlasech a znovu ho políbil. Potom se šel převléci do pyžama s pandou a lehl si vedle Naruta. Usnuli spolu v objetí přitisknuty k sobě tak pevně jako by měl přijít konec světa.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama