WELCOME

Nenávist a Láska ( Sasuke x Naruto)

9. června 2018 v 23:17 | NyuChan |  Krátké Fanfikce
Sasuke seděl uprostřed místnosti a rozjímal o všem možném. Najednou se mu na mysl z ničeho nic vloudil Naruto a vůbec netušil proč zrovna on? Proč mu do mysli vstoupil zrovna on!!?? Snažil se ho dostat z hlavy, ale nešlo to. Nechápal co to má jako být. Nakonec to nevydržel a musel si jít kreslit jeho tvář. Nakonec ovšem od jeho tváře skončil u jeho celého nahého těla. Vždyť ho nenávidím! Říkal si v duchu. Ale i tak si ten obrázek schoval. Ani nevěděl proč, ale schoval. Proč na něj myslím? Až z toho byl naštvaný. Sasuke a myslet na nahého Naruta? Co to mne vjelo? Diví se. Ale to ještě horší neví. Naruto ho totiž miluje . Proto ho furt škádlí. Ano je to tak. Ale nikdo to neví. Naruto je zlobivý, ale vášnivý romantik. Sasuke si řekl, že půjde raději spát. Musí zítra zase do školy. A to je už pomalu půlnoc. Hodně je unavený. Převlékl se do pyžama a usl. Zdálo se mu o něm. Sasukemu se zdálo o Narutovi.



Jak se spolu smějí, radují se ze života, a nakonec se mu zdálo o tom jak ho Naruto políbil. No je také pravda, že si jednou ve škole dali pusu. A jak Sakura mohla prsknout závistí. Sasuke nemá o Sakuru ani náhodou zájem. Ale Sakura ho těžce balí. Ano Sakura je zamilovaná do Sasukeho. Vstal. A oblékl se do školního oblečení. A vyšel. Po cestě do školy na něj kupodivu nečíhal Naruto, ale Sakura s Ino a Hinatou. To byla tedy trojka to se musí nechat. Lezly mu už všichni na nervy. Uvědomil si že by teď raději viděl otravného Naruta než ty tři. I když Hinata ještě ušla, ale ty dvě? To ani náhodou. Kolikrát si říkal, že by je nejraději zabil. Prostě si jich nevšímal a když mu do cesty vstoupil Naruto tak ho najednou vášnivě políbil. Jen aby je provokoval? Nebo to má větší smysl? Kdo ví? Je také pravda že Sasuke od sebe holky odhání a raději se baví s muži než s otravnými ženami. To už by asi fakt byl raději s tím Narutem i když ho svým způsobem nenávidí. Spíše mu závidí jeho klid, že mu nikdo nestojí věčně v patách jako jemu. Když nad tím tak začal přemýšlet zjistil že má Naruta vlastně i rád. Byl to pro něj zvláštní pocit, ale rád ho líbal před holkami. Aby mu už konečně dali svatý pokoj a klid.


Sasuke dostal úkol právě s Narutem. Měli najít Gaaru. A Sasukeho bratra Itachiho. Byl to tajný úkol. Nikdo o tom nesmí vědět. Naruto v duchu zajásal. Ale Sasuke moc ne. Ale byl docela rád že schytal Naruta a ne třeba Sakuru či šílenou Ino. Takže si docela oddychl. Z nenávisti láska? Sasuke zjišťuje že má Naruta asi raději než jako kamaráda, ale od kdy ho bere jako kamaráda? Sasuke měl v sobě dost chaos ohledně citů k Narutovi. Ale zjistil že ho možná i fakt miluje, ale bylo to divné. Pro Sasukeho to byl divný pocit. Já a milovat muže? Říkal si. Ale Naruta postupně začal milovat. Zrovna vyšli z vesnice k lesu. A co by jako první nenapadlo Sasukeho? Znásilnění Naruta. Les... Keře. Příroda. Ale i nepřátelé! Ale to mu v tu chvíli bylo ukradené. Několik kilometrů od vesnice uprostřed noci ho najednou opřel o strom a pak ho jednoduše vojel. Naruto hekal vzrušením. " Miluji tě i když jsem tě dříve nenáviděl!" Pronesl Sasuke. Naruto přestal hekat a otočil se překvapen k Sasukemu. Vůbec nechápal co se děje. Avšak Naruto se stydí za city a lásku k Sasukemu. Ale i tak z něj vypadlo " Vážně? No víš já tě miluju už hodně dlouho víš?!" . Sasuke se trochu zarazil. Ale nakonec zjistí že je za to rád, že ho Naruto miluje. Naruto se k němu tiskl. A něžně ho políbil .


Od té doby jsou spolu a šťastný. Moc se milují. Sasuke i Naruto konečně našli štěstí a to jeden druhého. A byli za to rádi. Serou na otravné holky jsou a budou spolu. Ať klidně prsknout závistí a závistí. Ale Sasuke se zamiloval do Naruta. Takže Sakura i ostatní mají smůlu. Když se ráno vzbudily šli dál hledat Gaaru a Itachiho. Nařídil jim to Kakashi. Jako test. To jim bylo jasné že jako test, ale nevěděli čeho. Ale to jim zatím bylo ukradené. Když našli Itachiho tak ho jeho bratr táhl s nimi. Jenže Itachi se bránil. Došlo k boji. Itachi se smál jako na lesy svému bratrovi za to že spal s mužem. Sasuke zavrčel jako nasraný pes. A uhodil svého bratra pěstí do nosu až mu tekla rudá z nosu. Itachi se přestal tolik smát místo toho si začal utírat krev z nosu. Pak ho Naruto kopl do koulí. Takže se Itachi schoulil do klubíčka. A zaskučel. Pak se oba začali smát. Itachimu. Sasuke ho popadl za vlasy a táhl ho sebou po zemi. No Sasuke je sice slabší než jeho bratr, ale i tak dost zesílil. Naruto potom zaslechl kroky a zvuky z korun stromů. A hned vyskočil do korun stromů. Hele kdo tu to je? Jasně že Gaara. Který se zase směje Itachimu. Hlavně za to, že Gaara a Itachi jsou spolu ve vztahu jako Sasuke a Naruto. Takže se o to více smál. Gaara se ovšem nebrání a rozhodl se že si nenechá rozbít nos. Takže jen pro tu srandu šel s nimi do vesnice.
Nakonec když došli do vesnice tak jim všem Kakashi řekl že zkoušel všechny čtyři. A to ve vztazích a citech jeden k druhému...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama