WELCOME

Maska a hvězdná trojka

10. června 2018 v 8:49 | NyuChan |  Krátké Fanfikce

Slzy. Plakala. A proč? Je zamilovaná do kamarádky. Ale musí před ni mít masku aby ji nevyplašila. Na to ji moc miluje. Bojí se, že by o ni přišla i když je taky na slečny. Mají k sobě jisté sympatie to ano, ale co z toho vznikne je ve hvězdách. Miluje když se před ni červená a culí. Je vidět, že se před ni stydí. Je to tak? Či to tak jen působí? Mizore miluje Kurumu. Mizore, Kurumu a Moka jsou nejlepší kamarádky jako sestry. Moka je vede. Avšak Mizore se zamilovala do Kurumu. A není si jistá co k ni přesně ona cítí. Ale je pravda, že k Moke se tak intimně nechová jako k Mizore. Takže je možné, že ji možná taky miluje, ale kdo ví? Co k ni Kurumu cítí? Moka asi něco tuší, ale tváří že, že nic neví. Ale oni dvě jsou prostě jasný. Ano Moka si jejich blízkosti začala všímat.
Ale nic nedala najevo a nikomu nic neřekla až na to, že Moka miluje zase Mizore. Takže zamilovaný trojúhelník. Navíc Kurumu je sukuba. Ale i tak Moka miluje Mizore a ne Kurumu. Ano je to zvláštní, že?Ale je to tak. Takže vlastně všichni tři nosí masku jedna před druhou. Mizore a Kurumu si byli dost blízké jen Moka byla čím dál více osamělá. Pak se na scéně zjevila Kokoa. Krásná dívka s rudými vlasy a zelenýma očima. Moka jelikož upadala do zapomění tak se začala bavit i s ni. Začali postupem času být dobré kamarádky, ale i tak stále miluje Mizore. A je z toho dost nešťastná. Láska umí bolet.
Mizore s Kurumu si začali všímat toho, že se jim Moka vzdaluje a tak si ji zase začali všímat protože je to jejich nejlepší kamarádka jako sestra a tak ji chtěli obě zase zpět do party. Kokoa byla pěkné střevo, ale nakonec si na ni i zvykli, ale Moka pro ně je svatá. Jenže Moka přes tu bolest z lásky k Mizore se k nim moc vracet nechtěla. A jim to přišlo divné, že se najednou baví po takové společné době s cizí holkou, ale tak ji nechali být. Mezitím se spolu už několikrát vyspaly pod noční hvězdnou oblohou. No a potom se náhle objevila další holka a Tamao.

Tamao je mořská panna, Moka je upírka, Kokoa je taky jako Moka upír a Kurumu je sukuba, Mizore je sněžná žena. Záchvěvy lásky přivolali Kurumu mámu Agehu. Ageha je též sukuba a máma Kurumu. Ageha se moc začala zajímat o Mizore. Takže se o Mizore zajímali už tři jen Ageha jinak. Ageha si ii prověřovala, ale pak se začala plížit k Moke. Takže dívky měli klid. Ageha se dala dohromady s Mokou. Ageha Moke připomínala Kurumu i když miluje Mizore. Mizore a Kurumu se do sebe hodně moc zamilovali . A jsou v této šílenosti spolu šťastný....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama