WELCOME

Láska Noci

10. června 2018 v 8:59 | NyuChan |  Prostě Fanfikce

Kuran seděl na balkoně a pozoroval noční oblohu a myslel na malou roztomilou Yuuki. Ano miloval Yuuki. Kuran je královský mocný upír a Yuuki křehká lidská dívka. Kolem něj poletovali netopýři a krákaly vrány. Poslouchal tu nádhernou melodii noci. Byl zasněn. Snil o lásce Yuuki. Miloval ji už dlouho předlouho. Byl ji omámen. Její krev tak krásně lahodně voněla. Yuuki zrovna spala ve své posteli a nebyla s ním. Povzdych si. Přál si aby ho stejně milovala jako on ji. Ale bál se, že ji ublíží, že se jednou neudrží, že ji třeba i zabije. Její krev ho moc lákala. Okusit její lahodnou krev. Ach na co to zase myslím, řekl si v duchu. Zalekl se svých myšlenek. Už opět si představoval její bušící srdce a krční tepnu. Ano bojí se, že se neudrží a zabije svou největší životní lásku. A to by nepřežil. To by ho zničilo.

Na to ji až moc miloval. Až moc. Nechtěl ji nikdy ublížit natož ztratit. Na to mu byla až moc blízká. Po nocích nespal, ale myslel na Zuuki Cross či o ni psal básně nebo si ji maloval na plátno. Měl plný pokoj maleb Yuuki Cross. A plné sešity básní a příběhů o ni. Nemohl ji dostat z hlavy. Začínalo svítat a on se šel uložit do své černé rakve ku spánku. Byl vyčerpaný. Jeho mysl je vyčerpána ze stáleho myšlení na Yuuki Cross. Už tři dny nespal. Musel si konečně odpočinout. Od toho všeho přemýšlení. Jeho mysl byla přetížena. Usl hned. Prospal celý den a vybudil se večer. Najednou jen co se probudí slyší. Tuk, tuk tuk. Cítil svou lásku Yuuki. Vyletěl ze své rakve a otevřel ji dveře.

Yuuki se mu najednou vrhla kolem krku a bez jediného varování ho políbila. Kuran zrudl jako rajče. Toto vážně nečekal. "Musím na tebe stále myslet!" řekla náhle Yuuki. "Nevím co to semnou je, ale asi tě miluji" byla ještě roztomilejší když toto řekla. Kuran tu nevydržel a zakousl se ji do krční tepny. Nakonec ji málem zabil, ale ještě v čas ji dal svou krev. Udělal si z ní upíří královnu, kterou nikomu nikdy nedá. Byl nejštastnější upír na celém tom divném zvráceném světě. Miloval ji a nakonec ji stihl dát včas svou krev. Takže jeho krev už koluje v jejích žilách a přestává jí bít srdce. Bude chladná jako on. Královnou noci. Jeho královna noci.

Zerovi se to moc nelíbilo, ale měl smůlu. Yuuki je s Kuranem. Zero byl celý deprimován. Zero je dost emotivní tvor co nenávidí upíry. A moc se mu nelíbí vztah Yuuki a Kurana, protože Kuran je mocný upír. Ovšem Yuuki miluje Kurana. A Kuran touží po Yuuki. Už je jeho princeznou noci. Jsou spolu šťastný. A dost. A Zero i když se mu to nelíbí chce aby Yuuki byla šťastná. Zero Yuuki taky miluje totiž. Takže zamilovaný trojúhelník. Ty jsou nejhorší ze všech. Navíc Zero se o Yuuki Cross tolik bojí. Jen se stalo to co Zero nechtěl. Yuuki bude brzy upír. Upíří královna noci. Nenáviděl ho za to, že jeho lásce Yuuki dal svou krev a vytvořil z ni to monstrum jako byl Kuran. Jen by ji teď už mohl jen zabít, ale toho on není schopen. Nemá tu sílu zabít svou lásku. To ne. Její srdce právě přestalo bít a je z ni paní noci. Kurana královna noci. A to Zera dost štvalo. Ne jen to, že z ni udělal monstrum, ale k tomu ji zjískal on. Chtěl ho zabít a zničit.

Yuuki tu noc strávila s ním. Milovali se v rakvi celou noc při měsíčním svitu a lístkách rudých a černých růží. Od teď Yuuki patří do noční třídy a Zero se s tím musí prostě smířit. Měl takovou zlost. Ano hodně ho Kuran naštval, že z jeho lásky udělal pro něj monstrum. Ovšem její srdce patří jinému. A Zero ví, že Kuran je mocnější a silnější. Jenže Zero patří do rodiny lovců monster. Jeho rodinu vyvraždili upíři a jeho bratr je s monstry. Proto Zero tak nenávidí upíry. Ano to protože mu zabili rodiče. A jeho bratr je s nimi. Ichiru je jeho bratr. Oni se navzájem nenávidí. Ichiru se spojil už jako malý s monstry. Ichiru miluje Shizuku. A chrání ji. Jenže mu po čase zemřela. Ichiru pak zešílel a spáchal sebevraždu když mu zemřela v náruči. Neunesl jeji ztrátu. Zero se pak zhroutil ještě více. Přeci jen Ichiru byl jeho bratr. Takže se Zero zhroutil ještě více. I když se nenáviděli tak pořád to byli sourozenci.

Zero byl dost deprimován, ale on to nějak ustál. Přeci jen jeho bratr byl s monstry. A sám byl monstrum. Ale i tak ho měl i rád. No jo. Kuran je moc šťastný s Yuuki Cross. Moc se milují jen Yuuki Zera bere jako svého bratra. Takže je ji Zera moc líto. Oni dva se znají od malička. Ano srdce monstra. Má i city, ale jak ke komu. Taky, že? Ale to není jen u monster. Že? Asi tak. Upíři jsou hrdá stvoření. A taky citlivější než si kdo může myslet. Ano je to tak. Monstra mohou mít i city a emoce. Věřte tomu či ne. Ano i některá monstra mohou mít lidské emoce a city. Srdce monster. Kuran a Yuuki jdou na lov do lesa v okolí školy. Občas se tam najde i nějaký člověk z blízké vesničky. Ano Kuran chodí lovit do blízké vesnice a teď už i s Yuuki Cross. Se svou největší láskou. Láska noci. Zjískal srdce své temné královny noci.

Kuran ji moc miluje i ona jeho. Jsou to děti noci. Jsou nádherný pár. Zero je z toho smutný. Jeho bratr je mrtvý a jeho láska monstrum. Navíc Kurana monstrum . Ach, kdyby byla, alespoň jeho monstrum, ale to né. I když se o ni snažil tak prostě patří jemu. Yuuki byla a je moc roztomilá. Navíc Zero ji zná od malička, ale což to, že? Zero mu ji nechtěl nechat. Snažil se mu ji přebrat. A tak ho Kuran proměnil v monstrum. Někdo by řekl, že se do něj Yuuki moc rychle zamilovala, ale ona ho tajně miluje už dost dlouho jen o tom nikdo nevěděl. I když ona má Zera moc ráda jako bratra, ale ne jako partnera. Ano Yuuki miluje i Zera dalo by se říci, ale jinak než by si on přál. Nakonec zničili Zera psychicky. Spíše Kuran. Zero byl pro Kurana hračka na hraní. Takže Zero nakonec spáchal sebevraždu. I když nikdo nechápal jak se mu to povedlo, ale povedlo se mu to . Yuuki s toho byla moc smutná. Plakala. Kuran prostě dohnal Zera k šílenství a k sebevraždě. Kuran s toho měl radost, ale Yuuki nikoli. Na jeho pohřeb ovšem šli oba. No po jeho smrti bylo vše ponuré a pochmurné. Zero byl sice v něčem jiný než ostatní, ale i tak docela oblíbený....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majo Majo | Web | 10. června 2018 v 9:08 | Reagovat

Jestli si myslíš, že jsem taková kráva a z komentáře "luxusní" nepoznám, že jsi povídku nečetla (really? Byla to jedenáctá kapitola), tak je mi tě doopravdy líto. Jestli si myslíš, že takhle získáš čtenáře, tak promiň, ale to opravdu ne. Akorát budeš za blbce a ještě k tomu naštveš všechny okolo a nikdo ti sem ani nepáchne. A tím, že si po pár dnech založíš nový blog a pojedeš si to stejný pořád dokola tomu fakt nepomůže. To jen tak pro info.

2 Ája Ája | Web | 11. června 2018 v 22:32 | Reagovat

[1]: Asi bych to řekla trochu jemněji, ale v podstatě významově stejně.

Téměř už na blogu nefunguju, povídky mám nastavený vždycky na rok dopředu, aby měli moji milovaní komentující čtenáři co číst, jednou za čas si projdu jejich komentáře. Jsem zvyklá na své lidi, a když se objeví někdo nový, zaregistruju to, navíc někdo s blogem. Tak mi to nedalo a po tom tvém strohém nic neříkajícím komentáři se šla na ten tvůj blog podívat.
Věř, že když něco nečteš, ti trochu bystřejší to poznají. Slova jako "hezké" nebo "pěkné" nikoho nepřesvědčí. Většina lidí, co opravdu něco přečte, tak to následně okomentuje trochu blíž - vypíchnou, co se jim líbilo/nelíbilo nebo co očekávají, že bude dál.
Navíc já už jsem mezi těma blogery, kteří píšou povídky spíš proto, aby nezklamali své čtenáře, než aby udali své dílo. Píšu, protože to stále někoho baví číst. Tím pádem mě tvůj komentář i tak trochu uráží. Nekomentuj to, když nečteš. Nechci pak nabýt dojmu, že píšu pro někoho, koho moje povídky baví, ačkoliv ve skutečnosti jen komentuje pro svou propagaci. To nemá smysl. U mě zvlášť ne. Zkus aspoň předstírat zájem na aktivnějších blozích a možná by ani neuškodilo si občas i něco skutečně přečíst. Přeci bys nechtěla mít pod povídkou jen komentáře nás poněkud rozladěných pisálků.

3 Dan Dan | Web | 9. září 2018 v 20:08 | Reagovat

doporučuji vše jak má být https://www.tbreality.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama