WELCOME

Hřbitov

10. června 2018 v 8:52 | NyuChan |  Prostě Fanfikce

Megumi Shimisu usnula. Po procházce po hřbitově.
Tma. Ticho. Červené divné světlo.
Co to je? Divila se. Kde to jsem.? Říká si.
Společnost divnych bytostí.
Jednou z nich byla tak dívka ze hřbitova. Líbí se jí to.
Začíná ji libat na ústa. A sahá ji na prsa.
Vzrušení. Velké vzrušující doteky.
Moc se ji to líbilo. Byla celá bez sebe.

Krásný. Romantika. Měla s ní sex.
A ostatní se dívali.
Zasnila se. Pak ji ta dívka kousla do krku.
Lekla se. Ale i ji to vzrušuje. Pak dostane křeče v celém těle.

Vzbudila se.

Ráno když se probudila oblékla se do svých klasických barevných šatů.
A něco ji táhne zpět na onen hřbitov.
Takže šla na hřbitov.

Tam si sedla na své místo a přemýšlela o tom divném snu.
Ta dívka se nakonec ukazuje.
Nejprve si jí nevšímá, ale potom jde k ní.

Ani kapka krve nazbyt. Pak dívka zmizí.
Megumi šla domů úplně mimo a malatna.
Doma si lehla do postelí a přestala jíst i pít.
Vypadá nemocné takže ji rodiče nechali doma.
Ve škole nebyla týden. Místní doktor nebyl schopen říct co ji je.
Po čtrnácti dnech zemřela z podivných důvodů.
Rodina byla zdrcena ztrátou dcery.
Měla pohřeb hned druhý den po své smrti.
Kamarády neměla. Jen jednu pravdou kamarádku.
Ta z její smrti byla též zdrcena.

Dlouho mrtvá nezůstala. Ale nikdo o tom neví.
Vstala z mrtvých. Ale teď je prakticky nesmrtelna.
Stala se z ní upirka. Ale nikdo ve vesnici o nich nevěděl.
Teď žije ve vile na kopci a živí se lidskou krví.

Vesnice ať se těší.


Megumi Shimizu přežila jako jediná a první z vesnice proměnu. Ted už věděla kdo je její nová láska a naděje na štěstí. Sunako Kirishiki. V tomto světě se upírům říká shiki. Shiki-upír. Megumi se už tehdy oné noci zamilovala do té ted už známé dívky. Sunako Kirishiki. Přestěhovali se shiki do vily na kopci a Megumi byla konečně štastná. Vždy tu chtěla žít když už v této pro ní zasrané vesnici.Nenáviděla lidi zde a ráda je lovila.

Byla to pro ní zábava a dělalo jí to radost.Pak začala ráda děsit lidi z vesnice v lese a tak. Ale Megumi od vládce klanu dostala krutý úkol. Musela kousnout svou drahou a nejlepší též jedinou kamarádku z jejího ještě lidského života. Stále ji měla ráda jen se už před lidmi musela skrývat jako ostatní shiki. Nakonec to udělala. Donutil ji on. Takže ji kousala. Doktor znovu nemohl přijít na další podivný případ. Slabost, únava, tranz.

A dvě tečky na krku. Nedokázal na to přijít. Její kamarádka to nepřežila. Zemřela a nepovstala jako ona. Takže Megumi byla hrozně smutná. A o to vícešla po vesničanech. O to více se stravovala bývalými lidskými sousedy z oné blbé vesnice. O to více ji to bavilo. Stala se z ni nelítostná vražedkyně.

Rod shiki byl mocný. Ukazovali se jen v noci. Divných úmrtì ve vesnici přibývalo. A doktor si stàle nevěděl rady. Mělo to přiznaky na vše možné, ale ani jedno s toho nebyla správná přìčina.


Megumi byla naštvaná na svůj nový rod shiki za smrt své nejlepšì a jedinè kamarádky. Na jednu stranu byla ráda, že nenì člověk z druhè strany si na to pořádně nezvykla. Ale Sunako nedokázala nenávidět. Sunako ji měla hodně ráda navìc byla jediná s kým se ještě bavila. Lovila na svou pěst. Q pán rodu na ni byl velmi naštvaný. Stále se kvůli tomu hádali. Nakonec kousla Natsuna. Měla ho svým způsobem stále ráda ,ale z druhe strany ho nenáviděla. Za to, že ji zlomil srdce. A Sunako nevì že ji miluje. Nedokáže ji to řìci. Stydì se. Nikdy předtìm se ji to nestalo. Avšak pozorovala u Sunako zvláštnì náznaky.

Třeba ji sleduje když se převlėká nebo jde spát. Dává ji krev když když nemusì a tak. Možná se Sunako lìbì? Kdo vì? Megumi to jednou už nevydržela a sáhla ji na zadek. Sunako se tvářila překvapeně ,ale ne zase, že by ji to extra vadilo. Megumi byla zmatená. Zrovna spolu byli na hřbitově. Nikdo nikde. Sunako ji polìbila. Megumi se nebránila takže se pomilovali na hřbitově.

Měli zkontrolovat hrob Natsuna jestli přežil. Po dokonalém sexu mezi hroby vykopali hrob Natsuna. Přežil. On nenávidì shiki takže byl naštvaný. Za to co z něj je teď, ale jeho láska žije sice je člověk, ale miluje ho. Vìce než svůj život. Ano byl zamilovaný do jedinèho a nejlepšìho kamaráda Thoru Mutou.

Seishin Muroi postupně začìnal tušit co se ve vesnici děje . Na to, že byl z chrámu napsal mnoho knih o shiki. Hlavně o Abelovi a shiki. Proto za nìm začala chodit Sunako Kirishiki. Už od začatku co se jejì rod přistěhoval do vesnice tak za nìm chodila. Milovala jeho knihy.

Netsuno nenáviděl shiki , ale když už je to co je rozhodl se proměnit svou životní lásku Thoru Mutou. Sece se mu nechtělo z něj udělat to co ze srdce nenáviděl , ale po svém pohřbu a novèm probuzení chtěl aby byl stále součástí jeho života. A jinak už to nešlo. Megumi věděla jak se mu pomstít a povedlo se ji to co chtěla. Pomsta je sladká jako krev. Teď už měla na duši klid po zlomeném srdci navíc už měla Sunako takže konečně byla šťastná. Co ji nedal Natsuno ji dala Sunako.


Toshio Ozaki se snažil přijít jako doktor na příčiny tolik smrti ve vesnici. A k tomu jedna babka postupně začínala šílet s tím ,že v nové vile na kopci jsou shiki. Ostatní ve vesnici ji ovšem brali za šílenou bábu co je prostě šílená. Ovšem Toshio Ozaki o tom po tolika ùmrtích začínal lehce přemýšlet. Takže šel do kláštera pro radu za Seishin Muroi.

Seishin Muroi o nich svým způsobem věděl ,ale neřešil to. A tēž si díky Sunako nepřišel tak sám. Takže svým způsobem Toyhio poslal do háje, ale nenápadně svým způsobem. Prostě mu řekl něco na způsob toho, že je Svatý muž atd. A že je v tom sám.

Mezitím Natsuno přemýšlel co má dělat. Přemýšlel , že Thoru nechá člověkem a sám se nějakým způsobem zabije či že z něj udělá to co je on teď a uteče s ním někam daleko ode všeho pryč či že ho promění a zůstanou tedy ve vile než po nich půjdou lidé z vesnice až přijdou na to kdo jsou a že existují opravdoví shiki.

Nechtěl lovit lidi proto raději hladověl. Ale občas se musel přemoci a pít lidskou krev, prostě musel jinak to nešlo. K tomu ho děsila představa, že ho moc láká chuť krve Thoru. Prostě to nešlo nijak vydržet. Tak začal Thoru navštěvovat když Thoru spal. Nakonec mu vlezl do snů aby se mu o něm zdálo. Nakonec se všichni dali dohromady a jsou všichni štastný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama