WELCOME

Červen 2018

Láska Noci

10. června 2018 v 8:59 | NyuChan |  Prostě Fanfikce

Kuran seděl na balkoně a pozoroval noční oblohu a myslel na malou roztomilou Yuuki. Ano miloval Yuuki. Kuran je královský mocný upír a Yuuki křehká lidská dívka. Kolem něj poletovali netopýři a krákaly vrány. Poslouchal tu nádhernou melodii noci. Byl zasněn. Snil o lásce Yuuki. Miloval ji už dlouho předlouho. Byl ji omámen. Její krev tak krásně lahodně voněla. Yuuki zrovna spala ve své posteli a nebyla s ním. Povzdych si. Přál si aby ho stejně milovala jako on ji. Ale bál se, že ji ublíží, že se jednou neudrží, že ji třeba i zabije. Její krev ho moc lákala. Okusit její lahodnou krev. Ach na co to zase myslím, řekl si v duchu. Zalekl se svých myšlenek. Už opět si představoval její bušící srdce a krční tepnu. Ano bojí se, že se neudrží a zabije svou největší životní lásku. A to by nepřežil. To by ho zničilo.

Na to ji až moc miloval. Až moc. Nechtěl ji nikdy ublížit natož ztratit. Na to mu byla až moc blízká. Po nocích nespal, ale myslel na Zuuki Cross či o ni psal básně nebo si ji maloval na plátno. Měl plný pokoj maleb Yuuki Cross. A plné sešity básní a příběhů o ni. Nemohl ji dostat z hlavy. Začínalo svítat a on se šel uložit do své černé rakve ku spánku. Byl vyčerpaný. Jeho mysl je vyčerpána ze stáleho myšlení na Yuuki Cross. Už tři dny nespal. Musel si konečně odpočinout. Od toho všeho přemýšlení. Jeho mysl byla přetížena. Usl hned. Prospal celý den a vybudil se večer. Najednou jen co se probudí slyší. Tuk, tuk tuk. Cítil svou lásku Yuuki. Vyletěl ze své rakve a otevřel ji dveře.

Yuuki se mu najednou vrhla kolem krku a bez jediného varování ho políbila. Kuran zrudl jako rajče. Toto vážně nečekal. "Musím na tebe stále myslet!" řekla náhle Yuuki. "Nevím co to semnou je, ale asi tě miluji" byla ještě roztomilejší když toto řekla. Kuran tu nevydržel a zakousl se ji do krční tepny. Nakonec ji málem zabil, ale ještě v čas ji dal svou krev. Udělal si z ní upíří královnu, kterou nikomu nikdy nedá. Byl nejštastnější upír na celém tom divném zvráceném světě. Miloval ji a nakonec ji stihl dát včas svou krev. Takže jeho krev už koluje v jejích žilách a přestává jí bít srdce. Bude chladná jako on. Královnou noci. Jeho královna noci.

Zerovi se to moc nelíbilo, ale měl smůlu. Yuuki je s Kuranem. Zero byl celý deprimován. Zero je dost emotivní tvor co nenávidí upíry. A moc se mu nelíbí vztah Yuuki a Kurana, protože Kuran je mocný upír. Ovšem Yuuki miluje Kurana. A Kuran touží po Yuuki. Už je jeho princeznou noci. Jsou spolu šťastný. A dost. A Zero i když se mu to nelíbí chce aby Yuuki byla šťastná. Zero Yuuki taky miluje totiž. Takže zamilovaný trojúhelník. Ty jsou nejhorší ze všech. Navíc Zero se o Yuuki Cross tolik bojí. Jen se stalo to co Zero nechtěl. Yuuki bude brzy upír. Upíří královna noci. Nenáviděl ho za to, že jeho lásce Yuuki dal svou krev a vytvořil z ni to monstrum jako byl Kuran. Jen by ji teď už mohl jen zabít, ale toho on není schopen. Nemá tu sílu zabít svou lásku. To ne. Její srdce právě přestalo bít a je z ni paní noci. Kurana královna noci. A to Zera dost štvalo. Ne jen to, že z ni udělal monstrum, ale k tomu ji zjískal on. Chtěl ho zabít a zničit.

Yuuki tu noc strávila s ním. Milovali se v rakvi celou noc při měsíčním svitu a lístkách rudých a černých růží. Od teď Yuuki patří do noční třídy a Zero se s tím musí prostě smířit. Měl takovou zlost. Ano hodně ho Kuran naštval, že z jeho lásky udělal pro něj monstrum. Ovšem její srdce patří jinému. A Zero ví, že Kuran je mocnější a silnější. Jenže Zero patří do rodiny lovců monster. Jeho rodinu vyvraždili upíři a jeho bratr je s monstry. Proto Zero tak nenávidí upíry. Ano to protože mu zabili rodiče. A jeho bratr je s nimi. Ichiru je jeho bratr. Oni se navzájem nenávidí. Ichiru se spojil už jako malý s monstry. Ichiru miluje Shizuku. A chrání ji. Jenže mu po čase zemřela. Ichiru pak zešílel a spáchal sebevraždu když mu zemřela v náruči. Neunesl jeji ztrátu. Zero se pak zhroutil ještě více. Přeci jen Ichiru byl jeho bratr. Takže se Zero zhroutil ještě více. I když se nenáviděli tak pořád to byli sourozenci.

Zero byl dost deprimován, ale on to nějak ustál. Přeci jen jeho bratr byl s monstry. A sám byl monstrum. Ale i tak ho měl i rád. No jo. Kuran je moc šťastný s Yuuki Cross. Moc se milují jen Yuuki Zera bere jako svého bratra. Takže je ji Zera moc líto. Oni dva se znají od malička. Ano srdce monstra. Má i city, ale jak ke komu. Taky, že? Ale to není jen u monster. Že? Asi tak. Upíři jsou hrdá stvoření. A taky citlivější než si kdo může myslet. Ano je to tak. Monstra mohou mít i city a emoce. Věřte tomu či ne. Ano i některá monstra mohou mít lidské emoce a city. Srdce monster. Kuran a Yuuki jdou na lov do lesa v okolí školy. Občas se tam najde i nějaký člověk z blízké vesničky. Ano Kuran chodí lovit do blízké vesnice a teď už i s Yuuki Cross. Se svou největší láskou. Láska noci. Zjískal srdce své temné královny noci.

Kuran ji moc miluje i ona jeho. Jsou to děti noci. Jsou nádherný pár. Zero je z toho smutný. Jeho bratr je mrtvý a jeho láska monstrum. Navíc Kurana monstrum . Ach, kdyby byla, alespoň jeho monstrum, ale to né. I když se o ni snažil tak prostě patří jemu. Yuuki byla a je moc roztomilá. Navíc Zero ji zná od malička, ale což to, že? Zero mu ji nechtěl nechat. Snažil se mu ji přebrat. A tak ho Kuran proměnil v monstrum. Někdo by řekl, že se do něj Yuuki moc rychle zamilovala, ale ona ho tajně miluje už dost dlouho jen o tom nikdo nevěděl. I když ona má Zera moc ráda jako bratra, ale ne jako partnera. Ano Yuuki miluje i Zera dalo by se říci, ale jinak než by si on přál. Nakonec zničili Zera psychicky. Spíše Kuran. Zero byl pro Kurana hračka na hraní. Takže Zero nakonec spáchal sebevraždu. I když nikdo nechápal jak se mu to povedlo, ale povedlo se mu to . Yuuki s toho byla moc smutná. Plakala. Kuran prostě dohnal Zera k šílenství a k sebevraždě. Kuran s toho měl radost, ale Yuuki nikoli. Na jeho pohřeb ovšem šli oba. No po jeho smrti bylo vše ponuré a pochmurné. Zero byl sice v něčem jiný než ostatní, ale i tak docela oblíbený....

Hřbitov

10. června 2018 v 8:52 | NyuChan |  Prostě Fanfikce

Megumi Shimisu usnula. Po procházce po hřbitově.
Tma. Ticho. Červené divné světlo.
Co to je? Divila se. Kde to jsem.? Říká si.
Společnost divnych bytostí.
Jednou z nich byla tak dívka ze hřbitova. Líbí se jí to.
Začíná ji libat na ústa. A sahá ji na prsa.
Vzrušení. Velké vzrušující doteky.
Moc se ji to líbilo. Byla celá bez sebe.

Krásný. Romantika. Měla s ní sex.
A ostatní se dívali.
Zasnila se. Pak ji ta dívka kousla do krku.
Lekla se. Ale i ji to vzrušuje. Pak dostane křeče v celém těle.

Vzbudila se.

Ráno když se probudila oblékla se do svých klasických barevných šatů.
A něco ji táhne zpět na onen hřbitov.
Takže šla na hřbitov.

Tam si sedla na své místo a přemýšlela o tom divném snu.
Ta dívka se nakonec ukazuje.
Nejprve si jí nevšímá, ale potom jde k ní.

Ani kapka krve nazbyt. Pak dívka zmizí.
Megumi šla domů úplně mimo a malatna.
Doma si lehla do postelí a přestala jíst i pít.
Vypadá nemocné takže ji rodiče nechali doma.
Ve škole nebyla týden. Místní doktor nebyl schopen říct co ji je.
Po čtrnácti dnech zemřela z podivných důvodů.
Rodina byla zdrcena ztrátou dcery.
Měla pohřeb hned druhý den po své smrti.
Kamarády neměla. Jen jednu pravdou kamarádku.
Ta z její smrti byla též zdrcena.

Dlouho mrtvá nezůstala. Ale nikdo o tom neví.
Vstala z mrtvých. Ale teď je prakticky nesmrtelna.
Stala se z ní upirka. Ale nikdo ve vesnici o nich nevěděl.
Teď žije ve vile na kopci a živí se lidskou krví.

Vesnice ať se těší.

Maska a hvězdná trojka

10. června 2018 v 8:49 | NyuChan |  Krátké Fanfikce

Slzy. Plakala. A proč? Je zamilovaná do kamarádky. Ale musí před ni mít masku aby ji nevyplašila. Na to ji moc miluje. Bojí se, že by o ni přišla i když je taky na slečny. Mají k sobě jisté sympatie to ano, ale co z toho vznikne je ve hvězdách. Miluje když se před ni červená a culí. Je vidět, že se před ni stydí. Je to tak? Či to tak jen působí? Mizore miluje Kurumu. Mizore, Kurumu a Moka jsou nejlepší kamarádky jako sestry. Moka je vede. Avšak Mizore se zamilovala do Kurumu. A není si jistá co k ni přesně ona cítí. Ale je pravda, že k Moke se tak intimně nechová jako k Mizore. Takže je možné, že ji možná taky miluje, ale kdo ví? Co k ni Kurumu cítí? Moka asi něco tuší, ale tváří že, že nic neví. Ale oni dvě jsou prostě jasný. Ano Moka si jejich blízkosti začala všímat.
Ale nic nedala najevo a nikomu nic neřekla až na to, že Moka miluje zase Mizore. Takže zamilovaný trojúhelník. Navíc Kurumu je sukuba. Ale i tak Moka miluje Mizore a ne Kurumu. Ano je to zvláštní, že?Ale je to tak. Takže vlastně všichni tři nosí masku jedna před druhou. Mizore a Kurumu si byli dost blízké jen Moka byla čím dál více osamělá. Pak se na scéně zjevila Kokoa. Krásná dívka s rudými vlasy a zelenýma očima. Moka jelikož upadala do zapomění tak se začala bavit i s ni. Začali postupem času být dobré kamarádky, ale i tak stále miluje Mizore. A je z toho dost nešťastná. Láska umí bolet.
Mizore s Kurumu si začali všímat toho, že se jim Moka vzdaluje a tak si ji zase začali všímat protože je to jejich nejlepší kamarádka jako sestra a tak ji chtěli obě zase zpět do party. Kokoa byla pěkné střevo, ale nakonec si na ni i zvykli, ale Moka pro ně je svatá. Jenže Moka přes tu bolest z lásky k Mizore se k nim moc vracet nechtěla. A jim to přišlo divné, že se najednou baví po takové společné době s cizí holkou, ale tak ji nechali být. Mezitím se spolu už několikrát vyspaly pod noční hvězdnou oblohou. No a potom se náhle objevila další holka a Tamao.

Tamao je mořská panna, Moka je upírka, Kokoa je taky jako Moka upír a Kurumu je sukuba, Mizore je sněžná žena. Záchvěvy lásky přivolali Kurumu mámu Agehu. Ageha je též sukuba a máma Kurumu. Ageha se moc začala zajímat o Mizore. Takže se o Mizore zajímali už tři jen Ageha jinak. Ageha si ii prověřovala, ale pak se začala plížit k Moke. Takže dívky měli klid. Ageha se dala dohromady s Mokou. Ageha Moke připomínala Kurumu i když miluje Mizore. Mizore a Kurumu se do sebe hodně moc zamilovali . A jsou v této šílenosti spolu šťastný....

Absolutní nula ? 18+

10. června 2018 v 2:17 | NyuChan |  Prostě Fanfikce

Sasori byl brán jako absolutní nula, ale pro Deidaru byl vším. Deidara ho totiž miloval, ale Sasori to nevěděl. Avšak byli to nejlepší přátelé. Sasori Deidaru zbožnoval navíc ho on jediný nešikanoval a jediný se s ním bavil. Deidara byl pro Sasoriho jediný pravý kamarád. Avšak jednou to u Sasoriho doma Deidara nevydržel a políbil Sasoriho. Sasori zrudl jako rajče. Nejprve se leknutím bránil, ale nakonec mu neodolal. Sasori se mu pak přiznal, že ho dost dlouho miluje. A Deidara na to kývl se slovy, že ví a, že on ho taky. Ale ve škole o nich dvou nikdo nesměl vědět jinak by měli problémy větší než mají. Sasori byl pro ostatní na škole absolutní nula, ale ted už věděl, že aspon pro jednu osobu ne. Pro Deidaru. Ale jejich láska musela být ukryta před světem. Museli se na veřejnosti chovat jako kamarádi, ne jako pár. Bylo to pro ně dost těžké, ale museli. Co kdyby je viděl někdo ze školy? Či nějaký rodič? To by měli ohen na střeše i doma. A to si ani jeden nemohl dovolit. Moc se milovali na to aby jeden druhému dělal problémů více než každý měl. Když byli o samotě doma tak se líbali, svazovali, a dělali různé bdsm. Sasori i Deidara milovali chut krve. A tak si navzájem propichovali jehlami péra a koule a pili navzájem svou lahodnou krev. Milovali se vášnivě, něžně i brutálně. Oba byli upíři a tak je jasné, že byli úchylní na krev. Hlavně na tu svou navzájem. Jejich láska přesahovala hranice nemožného i možného.


Byli nejštastnější když byli spolu o samotě a mohli si sexuálně hrát. Byli na sebe moc úchylní. Ve škole a venku se chovali ovšem civilizovaně. Aby nikdo nic nepoznal. Ale šlo jim to dobře. Dokázali se na veřejnosti ovládat. Nakonec bez sebe nevydrželi jediný den. Ale to svým způsobem i předtím. Ale ted o to výrazněji. Při každém sexuálním doteku se milovali ještě více. Zkoušeli všechny možné techniky od svazování, propichování až k řezání žiletkami a vosku. Milovali to dovádění. Ale pak si řekli, že by mohli jít třeba do kina. Tak šli do kina, ale neuvědomili si, že si vybrali film spíše pro dívky. Takže je tam zahlédli spolužačky. Ale nic jiného neviděli. Jen je dva jako kamarády. Chovali se normálně jen jim přišlo divné, že šli zrovna na takovýto druh filmu. Ale oni dvě zase chodili spolu. Ano Sakura a Hinata též skrývali svůj vztah před okolím. Takže to nikomu neřekli. Došlo jim to, ale nebyli svině. Nakonec se všichni čtyři skamarádili a stali se z nich nejlepší přátelé. Čtiři absolutní nuly avšak pospolu v dobru a míru. Přátelé. Navždy.


Hinata se Sakurou též milovali bdsm. Všichni čtyři jsou upíři totiž. No postupem času vystudovali školu a Deidara si vzal Sasoriho a Hinata Sakuru. Stále byli nejlepšími přáteli. Po škole už se nemuseli tolik skrývat než kdysi. Dali veřejné sliby lásky. Odhodlali se k tomu. Ano je to tak. Měli nádherné bohaté svatby a štastné. Jejich rodiny se spřátelili. Nakonec to jejich rodiny ustáli a stejně to jejich rodičům dávno došlo. Přeci jen znají své děti ne? Hlavně si přáli aby jejich děti byli opravdu štastný a když si zvolili štěstí takto tak jim v tom nebránili. Nakonec se všechny rodiny stali přáteli a chodili spolu po kinech, galeriích, hospodách i parcích. Stali se jednou velikou rodinou. Všichni...A mají se rádi!!!

Ghoulové a vášeň v depresi ( Touka x Nashiro x Kurona

10. června 2018 v 2:07 | NyuChan |  Krátké Fanfikce
Touka seděla na skále u moře a myslela na Nashiro a Kurono. Dívala se na hvězdy a čmárala si do sešitu je dvě. Chodili spolu a ona byla zamilovaná do obou. Trápilo ji to. Milovala obě dvě. Byla z toho smutná. Pořád si je malovala do sešitu a nemohla je dostat z hlavy, ale i kdyby skočila z té skáli tak by nezemřela je totiž ghoul jako ony dvě. Ano všichni tři jsou ghoulové. Zabíjeli lidi a trhaly je na kusy. Touka byla v depresi i z toho, že je monstrum. Zato Nashiro a Kuronu to velice bavilo. Zabíjet lidi a i proto je Touka obdivovala. Ne jen, že obě miluje, ale i je dost obdivuje. Jsou to monstra. Tak tam tak seděla a hleděla na krvavý úplněk a měla chuť jít někoho roztrhat. Zavřela sešit a šla domu. Tam ho odložila a šla se toulat ulicemi města. A roztrhat pár lidí. Jo vztek a bolest z nešťastné lásky. Takže ji ani nevadilo někoho zabít.

Nashiro a Kurona zrovna byli u sebe doma hráli si. Nashiro ležela v poutech na posteli a Kurona ji lízala kundičku. A hrála si s jejími prsy. Byli moc vzrušené. Milovali divoké hrátky s krvý a svými schopnostmi při sexu. Milování se v plamenech. Kurona si ji čapla za vlasy a vášnivě ji políbila. Líbali se a při tom Nashiro prstila Kuronu. Byl to ďábelský sex monster. A nejvíce milovali sex na hřbitově. Touka byla v depresi a chtěla zemřít. Ale bojovala za lásku k nim . Avšak jednoho večera když Touka se zrovna toulala po hřbitově tak narazila na Nashiro a Kuronu. Tiše je pozorovala mezi stromy když si ji Nashiro všimla. A jelikož byly obě dost úchylné a tak ji Nashiro spoutala do pout a obě ji znásilnili. Nashiro ji lízala kundičku a Kurona ji cucala bradavky. A hrála si z jejími prsy. Touka byla vášní bez sebe.

Touka je obě moc milovala a byla štěstím bez sebe. Nakonec Nashiro zjistila, že miluje i Touku a to už dost dlouho. Jen Kurona o tom nevěděla. Nakonec se všichni tři dali dohromady. Nashiro a Kurona začali chodit s Toukou. Takže Touka už nechtěla zemřít. Nashiro byla seme a z Touky si udělala uke. Takže Nashiro znásilňovala jak Kuronu tak i Touku. Vztah ve třech. Nashiro si to moc užívala. Vlastně všichni tři. Byli spolu moc šťastné. Nashiro je obě milovala ale Kurona jen Nashiro a tak začínala žárlit na ty dvě. Kurona v samotě plakala a zuřila. Nakonec se rozhodla obě zabít...Láska až do hrobu Gumi x Miku

10. června 2018 v 2:02 | NyuChan |  Krátké Fanfikce

Miku seděla na lavičce před školou a čekala na Gumi. Byli to dlouholeté kamarádky a proto se rozhodli jít na stejnou školu. Miku spívala ve školním sboru a Gumi milovala její krásný hlas. Gumi byla nádherná mladá dívka, ale to Miku taky. Byli jako sestry. Už byli kamarádky mnoho let. Měli se moc rádi. Poznali se kdysi dávno když byli ještě docela malé na hřišti. Obě si hráli a najednou se na sebe tak zahleděli. No vídali se tam často až se jedna s druhou spřátelila. Zjistili, že jsou si v dost věcech podobné a tak se sbližovali více a více. Nakonec se postupem let z nich stali nejlepší kamarádky jako sestry. Kamarádky na život a na smrt. Miku se do Gumi ovšem zamilovala a to už dávno předávno. Kluci si začali všímat toho, že po žádném z nich nekouká jako každá holka i když oni o ni mají veliký zájem, ale ona každého odmítala. To jim přišlo divné. Při tom pozorovala Gumi jak se před nimi natřásá. A oni na ni mohou oči nechat.


Nakonec si toho všimla i Gumi. Jednoho podvečera za ni přišla a zkusila ji políbit, ale Miku sebou škubla. Toto nečekala. Zavzpomínala Miku do minulosti když před školou čekala právě na Gumi. Se sklopeným zrakem a slzami v očích. Tentokrát Miku neudržela slzy v očích. Tolik ji miluje, ale ona se prostě musí před nimi natřásat. Bylo ji z toho smutno. ; Co je to s tebou?; ozvalo se najednou v křiku lidí ze školy. Miku si rychle otřela slzy z očí a usmála se, že nic. Gumi zamířila daleko od školy na své opuštěné místo, kterè Miku ještě neukázala. ; Kam jdeme?; divila se Miku. ; To uvidíš. Bude se ti to líbit; a Gumi se usmála. S takovou zvláštní jiskrou v oku. A vedla ji dál a dál. Zamířila k bráně hřbitova. Miku se zarazila, ale milovala hřbitovy a to Gumi věděla. Po celém hřbitově kvetly zrovna růže mezi břečťanem.

Miku byla uke, ale snažila se být nad Gumi seme, ale moc ji to nešlo. Gumi je prostě seme od jakživa co? Miku je 16 let a Gumi 18. Jsou už na střední škole. Ale to jde teď stranou. Miku byla překvapena, že ji toto místo ukázala až teď, ale byla nadšená. Zrudla a Gumi byla rudá jako rajče. Zavedla ji na kraj hřbitova a vrhla se na ni. Ona ji totiž Gumi taky miluje a ta hra s muži byla jen maska. Víte? Gumi ji začala líbat a sahat ji na prsa. Miku začala stënat a sahajit ji pod sukni. Obě rudý jako rajčata. Gumi bytáhla najednou pouta. S růžovým kožíškem. Připoutala Miku ke stromu a začala ji okusovat krk a škrábat ji na zádech do krve. Miku sténala vzrušením. Gumi ji svlékla punčochy i s kalhotkami a začala ji lízat kundičku. Obě tekly. Miku se vzrušením vzpínala v poutech. Gumi ji do prdelky zarazila prsty a druhou rukou do kundičky a prstila ji obě strany. Miku byla vzrušením bez sebe. Vlastně to obě...


. V tu chvíli se obě dívky dostaly na vrchol vzrušení. V tu dobu po tom co se mezi nimi stalo si obě dívky řekly konečně, že se vlastně celou dobu milují. Jenže na škole si po tom co se stalo ten den na onom zapadlém hřbitově stalo začali u dívek všímat velkých změn. Hlavně u Gumi a tak je začali dost šikanovat, prostě ostatním došlo, že jsou nakonec obě teplý. Dívky to snášely rok a něco co se to provalilo úplně, ale nakonec spolu skočili ze skály u školy. A zemřely spolu...
Romance 18+ ( Naruto x Sasuke)

10. června 2018 v 1:56 | NyuChan |  Prostě Fanfikce


Naruto seděl ve svém pokoji a sledoval yaoi. Jeho nejlepší kamarád je Sasuke, ale Sasuke neví, že je Naruto gay. I když byl Naruto trochu zženštilý, ale Sasuke se na to neohlížel. Bylo mu to nějak jedno či to neviděl. Nebo ho to přitahovalo? Miloval když Naruto blbl s neko ouškama, ocáskem a tlapkama. Jednou Naruta zahlédl v lolita šatičkách. Sasuke si to ovšem nechtěl přiznat, že ho Naruto přitahuje. Ne, ne, ne!! Zaháněl své úchylné myšlenky a představy. Ano Sasuke snil o Narutovi. Narutovi se zase líbil Sasuke. Možná se ho v těch šatech snažil sbalit, ale Naruto se cítil více jako žena, ale jediný kdo ho tak poznal byl a je právě Sasuke. Dalo by se říci, že do sebe byli zamilovaný až po uši, ale ani jeden si to nechtěl přiznat, ale jejich vztah už dávno nebyl jen přátelství. Ty jejich úchylné a sexuální hrátky. Ne Sasuke to věděl. On jediný to věděl. Jaký je Naruto unitř ve svém nitru.

Milovali se, ale jeden to tomu druhému neřekl. Jeden o druhém měl fantazie a jeden na druhého si při yaoi honili. Navzájem na sebe mysleli a při představách a fantaziích jeden o druhém si to dělali aniž by o tom ovšem jeden o druhém věděl. Byli velmi zvláštní. I ostatní z venkovního světa si začali všímat, že se k sobě nějak mají. Blíže a blíže. A nedalo se nepovšimnout jak se před sebou červenali. Sasuke si ho furt představoval v těch neko ouškách a Naruto jeho v lolita šatičkách s mašličkami. Jo jsou to úchyláčci, že? Fantazie. To je pro ně úplně jiný svět. Avšak trochu je to trápilo. Naruto to o sobě věděl, ale myslel si, že by o něj Sasuke neměl zájem.


I přes ty jejich hrátky si myslel, že je to jen hra, ale u Sasukeho to asi moc hra není. Když o Narutovi pořád fantazíruje. Ano Sasuke sní o svém Narutovi. O své princezně jménem Naruto. Jednou to Sasukemu před Narutem uklouzlo a řekl mu " Ach, má princezno".. Naruto v tu chvíli zrudl jako rajče a vrhl se na Sasukeho. Prostě to nevydržel a na místě Sasukeho hodil na postel a vojel ho do prdele. Naruto ho beze slova vojel. Ani se ho nezeptal. Sasuke se zděsil, že jeho představy se stali skutečností. Vůbec toto nečekal, ale moc se mu to líbí. Jak ho Naruto mrdá do prdele.

Sasuke to moc miluje. Hlavě miluje Naruta. Sasuke povalený na posteli sténá vzrušením. Sasuke se najednou převalí a vrhne se na Naruta. Naruto uzkočí, ale pak povolí. Naruto rád nosí lolita šatičky a mašličky ve vlasech. Je v tom tak kawaii kor ještě s neko ušima. Sasuke ho připoutal k posteli a začal mu ho kouřit. Naruto začal vzdychat vzrušením. Ano ty dva se od sebe už nehnou. Po tomto už byli oba jasný, že? Ano prostě se surově vojeli. A pak oba rudý jako rajčata si řekli, že se tak moc milují. Nakonec Sasuke přiznal, že miluje svou princeznu Naruta a, že o něm má fantazie. A téż mu pověděl, že to o něm dávno věděl, ale nechtěl přiznat jak ho moc chce. A miluje. Taky se přiznal, že zprvu se tomu všemu bránil, ale že to nad nim vyhrálo.

Naruto ho pak už jen něžně políbil. A usnuli vedle sebe v objetí.... A jsou spolu snad až do dnes...

Za hranicí vášně - prolog ( GaaNaru)

9. června 2018 v 23:38 | NyuChan |  Za hranicí vášně

Naruto to tajil. Tajil, že miluje Gaaru. Bál se toho. Tolik se toho bál. Bylo to jeho tajemství. To jeho nejtajnější tajemství. Nikdo to o něm nesměl vědět. Naruto si to sám nechtěl přiznat. Ale bylo na něm trochu poznat, že je asi gay, ale všichni se tvářili jako by nic. Gaaru miluje více než svůj život. Respektive to on je to jediné pro co Naruto žije. Jen to nikdo neví ani Gaara ne. Avšak Naruto je do něj úplný blázen. Už kolikrát měl chuť ho prostě popadnout a políbit ho či ho chytnout za jeho sexy zadek. Ale musel se držet na uzdě... A to pro něj bylo utrpení. Tolik ho chtěl.. Toužil po něm tak jako upíři po krvy. Nešlo to Už vydržet a když byl u něj zase na návštěvě tak ho najednou chytl za ruku přitiskl ho ke zdi a vášnivě ho začal líbat. Gaara se bou škubl a vykroutil se mu se slovy " Co to kurva děláš?!" Naruto se hned na to rozběhl ven a běžel na své opuštěné místo kde se začal silně a hluboko řezat. Nevěděl jak se s tím čeho se bál smířit. Prostě chtěl v tu chvíli zemřít. Miluje ho. Tolik ho miluje. Pod ním louže rudé krve. Gaara ho našel na poslední chvíli. Naruto mu umíral v náruči. Gaara začal křičet a řvát zoufalstvím " Neumírej! Kurva neumírej! Já tě miluju! Nemyslel jsem to tak!" brečel jako malé dítě. Nakonec se mu ho povedlo přivést k vědomí. Naruto celý od krve se rozplakal jen co viděl slzy v Gaarově očích.

Nenávist a Láska ( Sasuke x Naruto)

9. června 2018 v 23:17 | NyuChan |  Krátké Fanfikce
Sasuke seděl uprostřed místnosti a rozjímal o všem možném. Najednou se mu na mysl z ničeho nic vloudil Naruto a vůbec netušil proč zrovna on? Proč mu do mysli vstoupil zrovna on!!?? Snažil se ho dostat z hlavy, ale nešlo to. Nechápal co to má jako být. Nakonec to nevydržel a musel si jít kreslit jeho tvář. Nakonec ovšem od jeho tváře skončil u jeho celého nahého těla. Vždyť ho nenávidím! Říkal si v duchu. Ale i tak si ten obrázek schoval. Ani nevěděl proč, ale schoval. Proč na něj myslím? Až z toho byl naštvaný. Sasuke a myslet na nahého Naruta? Co to mne vjelo? Diví se. Ale to ještě horší neví. Naruto ho totiž miluje . Proto ho furt škádlí. Ano je to tak. Ale nikdo to neví. Naruto je zlobivý, ale vášnivý romantik. Sasuke si řekl, že půjde raději spát. Musí zítra zase do školy. A to je už pomalu půlnoc. Hodně je unavený. Převlékl se do pyžama a usl. Zdálo se mu o něm. Sasukemu se zdálo o Narutovi.


Láska je láska prolog

9. června 2018 v 22:15 | NyuChan |  Láska je Láska

Yu zrovna seděl u stolu a pil pivo. Když přemýšlel o všem možném i nemožném. Když si k němu přisedl neznámý muž. S krátkými blond vlasy. Byl moc pěkný a sexy. Na co to myslel? Yu je totiž gay. A miluje muže s blond vlasy. Jako byl zrovna ten neznámý muž. Ale i když ho nenápadně sledoval tak ho neoslovil. Styděl se totiž. Navíc první slova co ho napadli byli " Ach ten je boží a tak sexy" takto by ho asi na poprvé neoslovil že? To by ho mohl vyděsit a to nechtěl. Ale musel po něm pořád koukat. Vypil pivo a poručil si tentokrát rum. Toto chce panáka. Řekl si. Kopl do sebe třesoucí mi se rukama panáka rumu zaplatil a raději odešel. Do této hospůdky chodil Yu často, ale jeho zde viděl poprvé. Ale až po něm slintal . Proto raději odešel pryč. Sedl si kousek dál od hospůdky a přemýšlel o tom co se děje. Moc se mu líbí. Ještě aby se do něj zamiloval. To by mu ještě chybělo. Ale stalo se. Opravdu se do něj zamiloval. Musí být zde nový. Nikdy ho tu ani v okolí neviděl. Když se vzpamatoval šel se domů vyspat. Byl po práci dost unavený. A navíc dost nadržený na toho muže. Usl rychle. Zdálo se mu o něm. Jak se vášnivě Líbou, tančí spolu uprostřed noci mezi růžemi a tak dále. Když se ráno probudí je celý mokrý. Až si musel dát ranní sprchu. Pro něj nezvyk. Většinou si sprchu dává večer, ale tentokrát hned usl a ráno se vzbudil celý mokrý. Ano mokrý orgasmus. Bože. Řekl si v duchu. Když se osprchoval oblékl se do práce. A vyšel. Ale co se nestalo. Potkal toho muže! A co bude dál?Vítejte

9. června 2018 v 21:15 | NyuChan |  Blog a informace
Jsem NyuChan a zde budou jen mé příběhy a povídky. Na anime a otaku téma. Už mám delší dobu v hlavě pár příběhů takže je mám v plánu brzy sepsat . Avšak ne vše co mám v hlavě je jen s anime tématem. Avšak někdo mé příběhy nazývá anime kravinami a to mne docela uráží. Protože něco napsat ať je to cokoliv nějakou dobu trvá. Budou zde jak krátké příběhy tak i nějaké ty povídky. Ten kdo též píše povídky ví že něco napsat může někdy trvat i několik dní až týdnů. No doufám že se vám budou líbit. Takže doufám že se vám zde bude líbit. Přeji příjemné čtení..